3D Sanal Tur ile Mekânlarınızı Dijitale Taşıyın!

Sanal dünyada gerçek bir gezintiye var mısınız?

Ticaretin internet ile buluşmasından sonra hayatımıza yeni reklam modelleri girdi. Kişiler satın alacakları ürünleri, konaklayacakları yerleri, oturacakları evleri, yemek yiyecekleri restoranları bile artık en ince ayrıntısına kadar görmek istiyor. Sanal tur çekimi, kişilere tam da bu isteklerini vermeye başladı. Artık herkes online platformlarda diledikleri mekanı özgürce gezebiliyorlar. Markalara ise 360 derece çekim pazarından yararlanmak kalıyor.

Örnek 360° Fotoğraf Çekimlerimiz

360° Sanal Tur & 360° VR Çekim Örnekleri

360° Google Street View Örnekleri

Yeni nesil bir sanal tur teknolojisi olan Matterport 3D Lazer Sanal Tur Videoları, lazer özelliği bulunan yüksek çözünürlüklü kameralar ile çekilen 360 derece panoramik fotoğrafların nokta bulutuna dönüştürülmesinden ve ardından 3D modelleme teknolojisi ile entegre edilmesiyle sağlanan içeriklerden oluşur.

VideoSanat’ın uzman ekipleri tarafından sizin için hazırlanan ve 360 derece deneyim sunan 3D Sanal Tur Videoları ile mekânınızı dünyanın her yerinden 7/24 ziyarete açabilir, çevrimiçi ziyaretçilerinize benzersiz bir deneyim sunabilirsiniz.

Kişilere göremedikleri mekanları ve lokasyonları göstermek için kullanılan sanal tur 360 mantığında fotoğrafların kalitesi en önemli unsur olur. Ürünün farklı açılardan görünmesini ve dolayısıyla yapısının daha rahat anlaşılmasını sağlayan 3 boyutlu fotoğraflar potansiyel müşteriyi etkilemede bu kaliteleriyle çok başarılı oluyorlar. 360 derece çekim ile kaliteli fotoğrafların birleşimi ile web siteleri daha donanımlı hale geliyorlar.

şletmenizin Google Haritalar’da kaydı yoksa ya da kaydı olsa dahi “360 Derece Görünüm” uygulamasından faydalanmıyorsanız ve Google AdWords’e düzenli para ödemiyorsanız, Google aramalarında önlere çıkmak gibi bir şansınız olmayacaktır. İşte tam da bu noktada “360 Derece Görünüm” uygulaması çok daha ekonomik bir şekilde işletmenizi Google aramalarında bu listenin dışına çıkarmakta ve ekranın sağında görsellerle size özel bir yer vermektedir.

“Fenix Restaurant” “360 Derece Görünüm” uygulamasına giriş yaptı ve artık Google’da Fenix Restaurant’ı arayanlar, işletmeye çok daha kolay ulaşabiliyor.

Sohbet
Whatsapp Destek
Merhaba size yardımcı olabilir miyiz?