"Odak Medya 360° Çekimleri ile Her Açıdan Firmanızı, Ürün ve Hizmetlerinizi Tanıtın!"

Yeni nesil bir sanal tur teknolojisi olan Matterport 3D Lazer Sanal Tur Videoları, lazer özelliği bulunan yüksek çözünürlüklü kameralar ile çekilen 360 derece panoramik fotoğrafların nokta bulutuna dönüştürülmesinden ve ardından 3D modelleme teknolojisi ile entegre edilmesiyle sağlanan içeriklerden oluşur.

VideoSanat’ın uzman ekipleri tarafından sizin için hazırlanan ve 360 derece deneyim sunan 3D Sanal Tur Videoları ile mekânınızı dünyanın her yerinden 7/24 ziyarete açabilir, çevrimiçi ziyaretçilerinize benzersiz bir deneyim sunabilirsiniz.

Örnek 360° Video Çekimlerimiz

Sanal Tur için kısaca tüm alanın tek fotoğraf içine sığdırılması diyebiliriz. 360 derece görüş açısına sahip bu videolar ardışık olarak sıralanarak kullanıcıya tüm alanı gezme ve tüm detayları inceleme fırsatı vermektedir. Bu da tüm alanın detaylandırılması demektir. İleri düzey profesyonel cihazlar ile oluşturulan Sanal Tur, ziyaretçiye “Yaşayan fotoğraf” deneyimini sunmakla kalmıyor, ekranlar aracılığı ile zahmetsiz bir gezintiye çıkarıyor. Siz de bu dünyanın kapılarını Odak Medya ile aralayabilirsiniz.

Evet sanal tur çekimleri de yapıyoruz.

Sohbet
Whatsapp Destek
Merhaba size yardımcı olabilir miyiz?