Online Satış Danışmanınız Olarak Yanınızdayız 

E-ticaretinizde Sizlere A’ dan Z’ ye Çözüm Sunuyoruz!..

E-ticaret konusunda çok fazla bilgi sahibi değil misiniz? Bu işlerle ilgilenecek zamanınız veya ekibiniz mi yok? Satışlarınızı görmeden personel veya yatırım maliyeti  ayırmak mı istemiyorsunuz?

İşte tam da bu noktada  Odak Medya E-Ticaret Yönetimi ile size yardımcı olur. Peki Odak Medya olarak e-ticaretiniz için neler yaparız. İşte e-ticaretinizde  size 88sağladığımız avantajlar:

 • Ürünlerinizin pazaryerlerindeki satışlarınızı görmeniz ve test etmeniz için isterseniz kendi pazaryerleri mağazalarımızda ürünlerinizi satışa çıkabiliriz.
 • Pazaryerlerinde mağaza açmaya karar verirseniz, satış yapmak istediğiniz tüm pazaryerlerinde mağaza açılış adımlarınızı sizin adınıza gerçekleştiririz.
 • Eğer bir e-ticaret siteniz yoksa ve  e-ticaret sitesi kurulumu istiyorsanız, Odak Medya olarak yine sizin yanınızdayız. İstediğiniz özelliklerde e-ticaret sitenizi sizin için kurarız.
  Pazaryeri mağazalarınızı açtıktan sonra tüm ürünlerinizin tek tek profesyonel fotoğraflarını ve videolarını çekeriz. En doğru başlık, açıklama, kategori ve özelliklerde ürün içeriklerinizi e-ticaret sitenize ve pazaryeri mağazalarınıza yükler yönetimini yaparız.
 • E-ticaret sitenizdeki ve pazaryerlerindeki kategori yapınızı belirleriz.
 • Satışlarınızı artırmak yönünde reklam/pazarlama ve kampanya konularında size danışmanlık yaparız.
 • Ürünlerinizin pazaryeri reklamlarını, Sosyal Medya ve Dijital Medya(Google Ads platformları) reklamlarını yapar, yönetimini ve raporlamasını yaparız. Yeni reklam ve satış Stratejileri üretiriz.
 • E-ticaret siteniz ve pazaryeri mağazalarınızı entegrasyonumuzla tek bir panelden yönetimini sağlarız.
 • Pazaryerleri ile sizin adınıza iletişime geçerek, kampanya görüşmeleri yapar ve dönemsel kampanyalara katılım konusunda sizleri bilgilendiririz.
 • Ürünlerinizi ayrıca Odak Medya iştiraki olan www.rehberfirsati.com pazaryeri sitemizde satışa çıkarırız. www.rehberfirsati.com’ bağlı sosyal ve Dijital medya  hesaplarında  ürünlerinizin reklamını gerçekleştiririz.
  Sonuç olarak sizin yapmanız gereken sadece size gelen siparişlerinizi kargo ile alıcı müşterilerimize ulaştırmak olur. 

E-Ticaretinşzde işletmenize A’dan-Z’ye hizmet veriyoruz. E-Ticaret siteniz yoksa bizler sektörünüze ve işletmenize özel E-Ticaret Sitenizi hazırlıyoruz. 

Ürünlerinizin Profesyonel ekip ve ekipmanımızla fotofraf ve videolarını E-ticaret sitenizde ve pazaryeri mağazalarınızda yayınlamaya hazır olacak şekilde çekimini yapıyoruz.

Sohbet
Whatsapp Destek
Merhaba size yardımcı olabilir miyiz?