FACEBOOK’LA HEDEF KİTLENİZE KOLAYCA ULAŞIN

Facebook Türkiye’de en hızlı büyüyen ve en fazla üyesi olan sosyal mecradır. Facebook sadece genç nüfusu değil, internete ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanları da kendi bünyesinde barındırıyor. Reklamınızın bir sosyal ağ üstünden yayımlanması firmanızın veya ürünlerinizin daha kolay dilden dile yayılmasına yol açar, bu şekilde reklamınızı 1 kere göstererek birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz, sosyal ağlarda yapılan reklamın en büyük avantajı budur.

MALİYET AVANTAJINDAN FAYDALANIN, MARKA BİLİNİRLİĞİ SAĞLAYIN

Facebook reklamlarına ayırdığınız bütçe, ürün ve hizmetinizi ulaştırmak istediğiniz en doğru hedef kitleye ulaşmak için en verimli şekilde kullanılır.

OPTİMİZASYON İLE MAKSİMUM PERFORMANS, MİNİMUM MALİYET

Kampanyalarınız en yüksek performansı edebileceğiniz şekilde iyileştirilir. İlgi düzeyi yüksek kitle profilleri, etkili reklam metinleri ve görselleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır. Bu sayede aynı reklam bütçesi ile daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayılarına erişirsiniz. Minimum harcama zorunluluğu yoktur; reklamlar için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza 5 TL'lik bir günlük bütçe ve her ziyaretçi için 0,10TL'lik bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz. Reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca birisi reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz.

7/24 ÜCRETSİZ TELEFON / E-POSTA DESTEĞİ

7/24 ÜCRETSİZ TELEFON / E-POSTA DESTEĞİ Reklamlarınız hakkında aklınıza takılan konu ve bilgi almak için bize telefon, e-posta ya da canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu bıkmadan, sıkılmadan yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır. Hafta içi 08:30 - 18:15 saatleri arasında telefon, haftanın 7 günü 24 saat boyunca e-posta desteği alabilirsiniz

EK HİZMETLER

EK HİZMETLER Ekibimiz yararlanabileceğiniz tüm imkanları takip eder. Birçok hizmetten ücretsiz yararlanırsınız. Mobil Cihaz Reklamları | Google Maps/Earth/Rehber Kaydı | Google Görüntülü Reklam Ağı | Google Reklam Site Uzantıları | Arama Motoru Optimasyonu | Sosyal Medya Çözümleri

HEDEF KİTLENİZE ETKİLİ REKLAMLAR

Facebook ile hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. Reklamlarınızın hedef kitlesini ülkeye, şehre, cinsiyete, yaşa, anahtar sözcüğü, medeni durumuna, eğitim durumuna, iş ünvanına göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede reklam bütçenizi ürününüz ve/veya hizmetinizle ilgilenen etkin bir grup için verimli şekilde kullanmış olursunuz.

Her bir ürününüz/hizmetiniz için farklı hedef kitleler belirleyerek reklamlarınızdan alacağınız geri dönüşleri arttırabilirsiniz.

Sertifikalı Profesyonel Ekip

Reklamlarınız için Google Premier Partner AdresGezgini bünyesinde çalışan ve Facebook reklamları konusunda uzmanlaşmış çok geniş bir ekip ile çalışırsınız. Reklamlarınızın hazırlanması, hedef kitlenizin ve bölgenizin belirlenmesi, etkili reklam metinlerinin yazılması ve görsellerinin tasarımı ve performans önerileri için kesintisiz yardım alırsınız. Reklam stratejileriniz doğrultusunda ekibimiz işinizi kolaylaştırmak için her aşamada size destek verir, iş yükünüzü azaltır.

Sohbet
Whatsapp Destek
Merhaba size yardımcı olabilir miyiz?