MARKA BİLİNİRLİLİĞİNİZİ ARTTIRIN

E-ticaret sitenizde yer alan ürünleriniz için alışveriş reklamları kullanma ilgili temel bazı bilgileri aşağıda bulabilir, aklınıza takılan her türlü hususta bize ulaşabilirsiniz, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Google Alışveriş (Ürün Listeleme) Reklamları Nedir?

Google Alışveriş Reklamları her bir ürün için farklı reklamlar oluşturmaya gerek kalmadan resim, fiyat, promosyon mesajı ve mağaza adının eklenmesine olanak veren benzersiz bir reklam biçimidir. Bu reklam türü sadece alışveriş siteleri için kullanılabilir.

Google Alışveriş Reklamları nerede görüntülenir?

Bu reklam türü Google arama sonuçlarında Alışveriş sonuçları içerisinde görüntülenir. 

E-TİCARET SİTELERİ İÇİN BENZERSİZ BİR ALAN: GOOGLE ALIŞVERİŞ REKLAMLARI

E-ticaret sitenizde sattığınız ürünleri potansiyel müşterilerinizin karşısına doğrudan çıkartmanıza yardımcı olan ve ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi sunan Google Alışveriş Reklamı hakkında daha fazla bilgi almak için AdresGezgini’nin uzman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Google Alışveriş reklamları, arama sonuçları sayfasında çok prestijli bir alanda, ürün görseli ve fiyatı ile birlikte görüntülenir. Bu reklamların satışa dönüşme oranı diğer reklam türleri ile kıyaslandığında 6 kat daha fazladır.

Google Alışveriş reklamları Ads reklamlarının bir türüdür. Google Ads reklamları ile aynı şekilde ziyaretçi başı maliyet teklifi ile ücretlendirilir. Yeni bir reklam türü olduğu ve uzmanlık gerektirdiği için rekabet daha az, yatırım getirisi daha yüksektir.

Bu reklam türünden yararlanabilmeniz için bazı teknik gereksinimler bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Gerekli tüm düzenlemeler ve bilgilendirme için uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Sohbet
Whatsapp Destek
Merhaba size yardımcı olabilir miyiz?