manage-your-marketing-campaign

Satabilmek önemli.
Özellikle şimdi.

Ürün ve Hizmetleriniz  için oluşturacağınız kampanyalar, satış yapmak, yeni ürünlerinizin tanıtımı, yeni müşteriler kazanmak ve segmente ettiğiniz mevcut müşterilerinize onların ilgisini çekecek ürünler göstermek amacıyla ortaya koyduğumuz profesyonel çözümlerimizle hemen tanışın.  Doğru yönetilmiş kampanyalar bir firmanın her zaman canlı görünmesini ve kar elde etmesini sağlar .Kampanyalar belirli zaman aralıklarında yapılır. Tek ya da birkaç kampanya aynı anda yapılabilir. İşletmeniz, ürün ya da hizmetlerinizi etkili şekilde kampanya oluşturmasını için ilk önce yapmanız gereken kampanya sürecinin doğru oluşturulmasıdır. Kısaca bu adımlar şunlardır:

1- Kampanya Fikrinin Oluşturulması:
Read More
Kampanya planlamamızı yaparken Terzilerden ilham alırız. Kampanya fikrinin çarpıcı olması, alışılmışın dışında ses getirmesi için kreatif çözümleri sektörünüze ve işletmenize özel olarak sizinle birlikte planlarız. 
2- Kampanya Takviminizin Oluşturulması:
Read More
Kampanyalar belirli bir takvim dahilinde disiplini bir şekilde icra edilmesi gereken faaliyetlerdir. Bu sebepten dolayı aklınıza düştüğünüzde değil bir plan program dahilinde yapmanızda her zaman fayda vardır. Doğru zamanlama ile yapılan kampanyalar hedefine çok daha hızlı ulaşacaktır.
3- Kanal Belirleme Süreci:
Read More
Kampanyanızın hangi kanallar vasıtasıyla müşterilerinize iletmeniz gerektiğiniz belirleriz. Örneğin sosyal medya kanalları, online reklamlar (Google Adwords, Facebook Reklamları, Instagram Reklamları, Youtube Reklamları) , SMS pazarlaması, toplu e-posta, fenomen iletişimi, affilate pazarlaması, Radyo-Televizyon reklamları gibi kampanyanıza uygun tüm kanalları organize ederiz.
4- Kreatif Süreç:
Read More
Kampanyanızı en iyi ifade edecek metinlerin, grafik tasarım çalışmalarının, bannerların, ve kreatif sosyal medya tasarımlarının oluşturulacağı bu süreçte kampanyanızın müşterinizin gözünde kendini ifade edecek biçimde sunarız.
5- Ölçümleme:
Read More
Kampanya sürecinde gösterdiğiniz bannerlar, online reklam görseller, tıklama oranları, mailing, dönüşüm optimizasyonu gibi birçok alanda yaptığınız kampanyanın etkilerini, sonuçlarını ciroya katkısını belli  periyodlarda yaptığımız raporlama ve analizlerle  ölçümleyebilirsiniz.
Ürün & Hizmet Kampanyalarında www.rehberfirsati.com Yanınızda
Sohbet
Whatsapp Destek
Merhaba size yardımcı olabilir miyiz?