GELECEĞİN DİJİTAL DENEYİMLERİNE

HAYAT VERİYORUZ.

Landing Page Tasarımı

Yeniden Pazarlama Kampanyaları için Müşteri Datası Toplayın! Landing page sayfaları Google ve Facebook gibi dijital pazarlama platformları üzerinden oluşturulabilecek izleme kodları sayesinde, oluşturduğunuz reklam kampanyasının verimini ölçmede büyük başarı sağlamaktadır. Bu kodlar, potansiyel müşterilerinizin landing page sayfanıza girdikten sonra tekrardan remarketing (Yeniden Pazarlama) kampanyalarınızda hedef kitle

Web Yazılım

İş süreçlerinin kontrolü ve hızlandırılması için bilgisayar ortamında yapılan kodlama çalışmaları genel olarak web yazılım olarak adlandırılır. Web server sunucularında bulunan yazılımların ve eklentilerin tümü web yazılım kapsamındadır. Web tasarım tek başına yetersizken, web yazılım birleştiğinde çok daha kullanışlı olmaktadır.

Web Tasarım

KULLANICI DOSTU BİR WEB SİTESİYLE RAKİPLERİNİZİN ÖNÜNE GEÇİN Web siteniz dijital ortamda markanız hakkında detaylı bilgi verir, ürün ve hizmetleriniz hakkında potansiyel müşterilerinize sizi ayna gibi yansıtır. Bu nedenle biz, web sitenizin markanızın pazarlama stratejisinde önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyoruz.