"Kurumsal Filmlerimiz Hem Sizin Hem Markanızın Yüzünü Güldürür."

Markanızın Kurumsal Hikayesini Ortaya Koyan Video Tasarım Tekniğidir!

Kurumsal Tanıtım Filmi gelişen ve dijitalleşen dünyada firmaların internet dünyasındaki en büyük reklam aracı olmakla birlikte kurumsal olsun ya da olmasın her şirketin olmazsa olmaz ihtiyacı konumundadır.

Örnek Kurumsal Tanıtım Fİlmlerimiz

Tanıtım Filmi Sıkça Sorulanlar

Kabul etmeliyiz ki günümüzde video ve filmlerden daha fazla etkileşim sağlayan ve heyecan veren bir yol ya da alternatif şu an yok.Haliyle yazılı – görsel paylaşımlardan ziyade video içeriklerin tercih edildiği günümüzde, markaların da kendilerini tanıtabilmeleri içindoğru ve etkili bir Tanıtım Filmi’ne ihtiyaçları oluyor.

Markanızın kuruluşunu, başarılarını, attığı önemli adımları ve günümüzdeki konumunu en hızlı şekilde anlatabilme yolu olan Tanıtım Filmi; ister kısa ister uzun olsun markanızın tüm değerlerini en etkili şekilde anlatmalı ve izleyenlere ilham vermelidir.

Unutmayın ki hizmetlerinizden ve ürünlerinizden daha fazlasısınız. İş yeri kültürünüz, vizyonunuz, ekibiniz, potansiyeliniz vb. birçok detayı unutulmaz kılabilirsiniz. İşte bunu müşterilerinize anlatmanın en iyi yolu da kurumsal bir videodur. Müşterilerinizin markanızı ve potansiyelinizi fark etmesini sağlamanın etkili bir yoludur.

 

Odak Medya Creative Studio ile;

  • Rakiplerinizin önüne geçersiniz.
  • En doğru hedef kitlenize ulaşırsınız.
  • Fark yaratırsınız.
  • Güven verirsiniz.
  • Satışlarınızı artırırsınız.
  • Dünyaya açılırsınız.

Gelişen ve değişen teknolojinin hakim olduğu dünyamızda, insanlar artık duymaktan ziyade görmeyi tercih ediyor. Bu yüzden reklamlar artık görsel gücü yüksek öğelerden oluşuyor. Profesyonel anlamda hazırlanmış kreatif içeriklerden oluşan bir tanıtım filmi her zaman ilgi görür ve izlenir. Günümüz insanları  artık  izleyerek öğrenmeye, izleyerek bilmeye ve izleyerek satın almaya karar veriyorlar. Bu zamanda insanlar ihtiyaçlarını yazı deryasında aramaktan çıkıp görsel dünyanın akışına kendilerini bırakmak istiyorlar. Bunu da videoları izleyerek yapıyorlar.

Video’nun insanlar üzerindeki etkisini görmek için yapılması gerek şey rakiplerinizin yapmış olduğu reklamlardır. Hangi tür reklamları ne sıklıkta tercih ettiklerini görmek onların başarısını öğrenmemizdeki en önemli etkendir. Bu bağlamda kullanmış oldukları video çözümlerinin etkisi yadsınamaz derecede önemlidir. Bunu önceden gören her firma etkili bir tanıtım filmine sahiptir. Tanıtım filmlerinin seyirci / izleyici üzerindeki etkilerini satışlarına yansımasını sağlamıştır.

Üstelik

tanıtım filmi’nin satışlarınıza nasıl etki ettiğini hesaplamak ve bulmak günümüz çağında çok kolay. Şimdiye kadar hazırladığımız tüm tanıtım filmlerinde, Şirketlerin müşterilerinden aldığı geri dönüşlerde duyulan ilk cümle “Tanıtım filminizi izledim ve sizi aramak istedim.” şeklinde oluyor. Google ya da adwords reklamlar üzerinden de bu videolarınızın etkisini rakamsal olarak görebilirsiniz.

Odak Medya Creative Studio olarak, firmanız ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun etkili bir tanıtım filmi yaptırmanın önemini biliyoruz.

Sohbet
Whatsapp Destek
Merhaba size yardımcı olabilir miyiz?