Yeniden Pazarlama Kampanyaları için Müşteri Datası Toplayın!

Landing page sayfaları Google ve Facebook gibi dijital pazarlama platformları üzerinden oluşturulabilecek izleme kodları sayesinde, oluşturduğunuz reklam kampanyasının verimini ölçmede büyük başarı sağlamaktadır. Bu kodlar, potansiyel müşterilerinizin landing page sayfanıza girdikten sonra tekrardan remarketing (Yeniden Pazarlama) kampanyalarınızda hedef kitle olarak kullanımına olana sağlar.

Potansiyel Müşterilerinize Ulaşın.

Landing Page sayfaları teknik olarak ve görsel olarak bazı kıstaslara tabidir. Kullanıclar bu sayfaları ziyaret ettiklerinde onların deneyimlerini maksimum düzeyde tutmak için sade ve akıcı bir sayfa yapısında olmalıdır. Metinler ve görsellerle ürün veya hizmet detaylı olarak anlatılarak müşterinin bilgilerinin alınabileceği bir form sayfaya eklenmelidir. Müşerilerin kişisel bilgilerini sizinle paylaşması için oluşturduğunuz kampanyanın ve landing page sayfasının profesyonel olarak hazırlanmış ve güvenilir bir temada tasarlanmış olması gereklidir. Landing page sayfalarına mutlaka KVKK Bilgilendirme Metni ve Gizlilik Politikası gibi hukuki sayfalar eklenmelidir

Landing Page ile Verimli Reklamlar

Landing page sayfalarının asıl amacı reklamlarınıza tıklayan müşterilerin asıl web siteniz içerisinde kaybolarak kampanyanın amacına ulaşmayan tıklamaların önüne geçerek, ilgili kullanıcıyı ilgili kampanyaya göre özel hazırlanmış Landing Page sayfasına aktarmaktır. Eğer bir dijital pazarlama kampanyası yürütecekseniz Landing Page sayfası kullanmanız kampanyanızın verimini arttıracaktır.

Sıkça Sorulan Landing Page Soruları

Odak Medya ile Landing Page çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Landing Page sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Ürününüz veya hizmetiniz ile ilgili reklam çıkmak için daha verimli dönüş alabilmenin yolu landing page tasarımı yaptırmaktır. Landing page tasarımınızda kampanya veya sloganınız, içeriğiniz kısa ve öz olarak anlatılır, kullanıcının direk sizinle iletişime geçebileceği form entegrasyonu bulunur.

Landing page tasarımının içeriğine bağlı olarak tasarlanan sayfanın uzunluğu, işlevselliğbelirlenmesindeki i ve form yapısı fiyatların önemli unsurlardır.

Ürün veya hizmetin içeriği analiz edilerek hedef kitle göz önünde bulundurulup tasarım çıkartılır. Çıkarılan tasarım google standartlarında kodlanarak yayına alınır.

Dijital reklam kampanyalarınızdaki PPC (Pay Per Click) yani tıklama başına maliyet için özel olarak tasarlanmış landing page’lerdir. Her kampanya ayrı bir landing page tasarımı gerektirir.

Sohbet
Whatsapp Destek
Merhaba size yardımcı olabilir miyiz?