MOBİL UYGULAMALAR İLE YENİ NESİL PAZARLAMA

Web sitenizin ziyaretçileri akıllı telefonları ve tablet bilgisayarlarında daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu arayüze ihtiyaç duyarlar. Bu sayede özellikle son yıllarda akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması ile birlikte dizüstü ve masaüstü bilgisayarların internet tarayıcılarında görüntülenen web sitelerinin mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlanması önemli hale geldi.

AdresGezgini Mobil Uygulama Geliştirme ekibimiz, sektörünüzdeki uzmanlığınızı ve teknolojinizi ilerletmeye yardımcı olmak için bu alanda önemli çalışmalar yapmakta, kullanıcı dostu, zengin özelliklere sahip ve tasarım yönü güçlü mobil web uygulamalar ile hizmet vermektedirler.

FİRMANIZA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Firmanıza özel geliştirebileceğimiz mobil web uygulamaları sayesinde iOS ve Android işletim sistemlerine uygun mobil web siteniz iletişiminizi ve işlemlerinizi kesintisiz ve hareketli olarak yapma imkanı bulacaksınız.Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de akıllı telefon kullanımı oldukça yaygındır.

Kullanım oranı bu derece artan iOS ve Android telefonlar için uygulamaların geliştirilebilmesi olanağının sağlanması ise teknoloji deneyiminde yeni bir devir başlattı. Artık sadece bir web sitenizin olması yeterli değil. Mobile uygun web siteleri ya da hizmetinize, sektörünüze ya da ürününüze uygun mobil uygulamalar sizi rakiplerinizden farklılaştırmada ve gelecek nesle uyum sağlamada önemli rol oynuyor.

Firmanıza özel geliştirebileceğimiz mobil uygulamalar sayesinde müşterileriniz firmanız ile her an mobil iletişimde kalabilir; reklam ve pazarlama faaliyetlerinizi hizmet ya da ürününüzü iPhone, iPad ve Android uygulaması sayesinde doğrudan müşterilerinize sunabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Mobil Uygulama Soruları

Odak Medya ile Mobil uygulama yazılımına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Mobil uygulama sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına ve müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Mobil uygulama geliştirirken kullanıcı odaklı hareket etmek gerekmektedir. Öncelikle müşterinin beklenti ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. Akabinde farklı cihaz ekran ölçüleri ve farklı kullanıcı deneyimleri göz önünde bulundurularak mobil uygulama arayüz tasarımları hazırlanmalıdır.

Bir firmanın prestijini sağlamanın en önemli yolu günümüz teknolojisinde mobil uygulamadır. Firmanın kendi reklamını rahatlıkla yapabileceği, müşterilerinin kolaylıkla ulaşabileceği bir özelliğe sahip olması ancak mobil uygulama ile gerçekleşmektedir. Daha fazla kitleye daha kısa sürede ulaşmanın rahatlığı ile firmalar hem zamandan tasarruf, hem de daha fazla kazanç elde ediyorlar.

Hazırlanan mobil uygulama, IOS ve Android yazılıma sahip telefon, tablet ve diğer mobil cihazlarda kullanıma uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Elbette mümkün… Web sitesini mobil uygulamaya çevirmek için tek kural sitenizin responsive (mobil uyumlu) bir tasarıma sahip olması gerekmektedir. Responsive tasarımı olan web siteleri gönül rahatlığıyla uygulama olarak dönüştürülebilir.

Mobil web site ve uygulamalar ilk bakışta çok benzer gözükse de; hedef kitle ihtiyaçları, mevcut bütçe ve amaçlar doğrultusunda birçok farklılık gösteriyor. Mobil web sitelerinin uygulamalara göre daha fazla avantajları bulunmaktadır. İnsanlar her an mobil web sitenize ulaşabilir, birçok cihazla uyumludur, güncellemeleri anında yapılabilirsiniz, daha geniş kitlelere ulaşır, dilediğiniz zaman bir uygulamaya çevirebilirsiniz, web sitenizi mobile çevirmek daha kolay ve daha az maliyetlidir. Genellikle oyun, düzenli kullanım, kişiselleştirme, karmaşık hesaplamalar, raporlama, kullanıcıların kameralarını kullanması gerektiği durumlar varsa ve bağlantı gerekli olmadan insanlara ulaşmak gerekiyorsa bir uygulama yapmak daha mantıklıdır.

Sohbet
Whatsapp Destek
Merhaba size yardımcı olabilir miyiz?