"Motion Grafik 2d tanıtım videolarımızla ile firmanızı hareketlendirin."

Motion Graphic, kısaca hareketli görsel tasarım demektir. Görsel tasarımların, programlar aracılığıyla hareketlendirilmesi olayıdır.

Motion Grafik 2d tanıtım videoları ile firmanızı hareketlendirin.
Günümüzde basılı katalog ve broşürlerin giderek işlevini yitir-
diği düşünüldüğünde ürün tanıtım videolarının anlam ve
önemi her geçen gün daha da anlaşılır bir hale gelmiştir.
Çünkü ürün tanıtım filmini izleyen kişiler, ürünün ebat ölçüle
ini çapını, işlevini ve diğer  tüm özelliklerini daha iyi anlar ve
zihninde kalıcı olur.

Örnek Motion Grafik Tanıtım Filmlerimiz

Motion graphics videoların yapılması için öncelikle, hareketlendirilmesi gereken görsel tasarım çalışmalarının hayata geçirilmesi gerekir. Gerçekleştirilen grafik tasarım çalışmalarıyla, hazırlanacak motion graphic videosunun görsel stoğu oluşturulur. Odak Medya‘nın, gelişmiş estetik algılara sahip ve alanlarında uzman kişilerden oluşan profesyonel kadrosunda yer alan kreatif direktörler, art direktörler ve grafikerler, motion graphics videosunun görsel stoğu için gerekli tasarım çalışmalarını gerçekleştirirler. Böylece projenin görsel stoğu, hareketlendirilmeyi bekleyen görsel tasarım çalışmalarıyla oluşturulmuş olur. Ardından videographer ve motion graphics tasarımcıları, bu hareketlendirilmeyi bekleyen görselleri hareketlendirme çalışmalarına başlayarak hareketsiz görsel tasarımları videolaştırırlar. Motion graphics videosu, kurgu & montaj, ses & müzik gibi çalışmalarla görsel, metinsel ve ses bütüblüğü sağlanacak şekilde hayata geçirilir. Motion graphics hakkında engin deneyimlere sahip olan yaratıcı kadrosu sayesinde VideoSanat, hızlı, işlevsel ve etkili motion graphics videoları tasarlar.

Motion graphics videoların fiyatları, projenin içeriğine göre farklılık göstermektedir. Hazırlanması istenen motion graphics videosunun süresi, seslendirme metni, dili, içerikte kullanılacak görsel tasarımlar, vb. faktörler motion graphics videolarınn fiyatlarının değişken olmasına sebep olur. VideoSanat, her bütçeye uygun kaliteli motion graphics çözümler sunar. Motion graphics videolar işinizi etkili bir şekilde anlatmak, olumlu geri dönüşler almak ve iletişim stratejilerinizin etkileşimlerine ivme kazandırmak için en etkili video çözümlerindendir. Siz de Odak Medya‘’nın efektif motion graphic video çözümlerinden faydalanmak ve motion graphics videoların fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sohbet
Whatsapp Destek
Merhaba size yardımcı olabilir miyiz?