Ofis ve Veri Yönetim Çözümleri

AKINSOFT Ofis Çözümlerinde, Ofisinize Uygun Bir Çözüm Mutlaka Vardır.

Program Özelikleri

Ofis Yönetimi

Ofisinizdeki işleri kolay ve hızlı bir şekilde halledin.

Veri Yedekleme

Veri kaybını önleyin ve karmaşaya son verin.

Toplu Mail/SMS

Mail ve sms ile müşterilerinizle iletişimde kalın.

Arşiv Takibi

Kurumunuzdaki evrakları kolayca arşivleyin.

Arşiv Takip
Arşiv Takip, yedekleme cd’lerini indekslemek isteyen işletme ve kişiler için geliştirdiğimiz programımızdır. Yedekleme yaptığınız cd’lerin içerdiği dosyaların listesini oluşturarak istediğiniz zaman hangi cd’de hangi dosyanın olduğunu anında görün. Kayıtlarınızı ve yedeklerinizi kolayca takip edin.
SQLServer Install
SQLServer Install, temel ayarları ile birlikte MSSQL Server 2008 R2 veri tabanının kolay bir şekilde kurulumunu yapmanızı sağlayan programımızdır. MSSQL Server 2008 R2 için kurulumu için sizlere yardımcı olur.
AKINSOFT E-Ofis (Android)
AKINSOFT E-Ofis (Android), E-Ofis network admin modülüne mobil cihazlardan bağlanmak ve çalışanlarının bilgisayar bağlantı ekranlarını mobil android cihazlar üzerinden takip etmek isteyen kullanıcılarımız için geliştirdiğimiz programımızdır.
Office Messenger
Office Messenger programı ile ağa bağlı bilgisayarların mesajlaşma log’larını kayıt altına alın. Bu sayede personellerinizin yazışmalarını takip edin ve ekran karşısında kalma süreleri hakkında bilgiye sahip olun.
Toplu SMS Pro
Toplu SMS Pro, toplu sms gönderim işlemini ios cihazlardan yapmak isteyenler için geliştirilmiştir. Toplu sms grup kayıtları oluşturarak kolayca sms gönderimi yapılmasına yardımcı olur.
Simpa Ltd. Şti. AKINSOFT
Simpa Ltd. Şti. AKINSOFTDevamını oku.
Read More
Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz? 1986 Yozgat / Sorgun doğumluyum. İlköğretim ve lise eğitimimi Sorgun’da tamamladım. Erciyes Üniversitesi Elektrik Elektronik bölümü mezunuyum. 2011 yılında Sorgun’da Opet Petrol İstasyonu’nu kurdum. 2017 yılında Yozgat Bahçeşehir Koleji kurucu temsilciliğini üstlendim. Aktif iş hayatına devam etmekteyim. Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz? Simpa Ltd. Şti. şirketi bünyesinde Enerji ...
Rasha Home Style
Rasha Home StyleDevamını oku.
Read More
“AKINSOFT, her alanda oturmuş bir alt yapıya sahip, sürekli ulaşılabilen müşteri desteği ile işini severek yapan, karşısındaki şahıs ve firmalara saygı çerçevesinde ilgi gösteren kurumsal bir yazılım şirketi. İşimizi kolaylaştırmasının yanı sıra sürekli canlı kalabildiği için önce şahsım sonra Rasha Home Style Ailesi adına teşekkür ederim.” Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz? Adım Ömer İşlekoğlu 27 yaşındayım ve iki üniversite...
Fırat Dalgıç
Fırat DalgıçDevamını oku.
Read More
TÜM ETKİNLİKLER >> Fırat Dalgıç İş Yönetiminde Wolvox MRP Şiddetle Tavsiye Ediyor... "İş süreçlerinde nerelerde tıkanma olduğunu daha iyi gözlemledik. Tıkanmaları önlemek için yeni uygulamalar geliştirdik. Zaman kaybını önlemek için iş sıralamasını devreye koyduk. Akınsoft gerçekten en hızlı, en kolay anlaşılabilir, işe yeni başlayan bir kişinin bile hiç bilgisi olmasa bile en kısa sürede adaptasyon sağlayacağı bir yazılım. Kullananlara daha üst bir versiyonunu kullanmayanlara şiddetle bu programa geçmelerini tavsiye ...
Previous
Next
Sohbet
Whatsapp Destek
Merhaba size yardımcı olabilir miyiz?