YOUTUBE REKLAMLARI

Video reklamlar, insanları sizi seçmeye yönlendirir. İşletmenizi, tam da yeri ve zamanı geldiğinde benzersiz bir şekilde anlatabilirsiniz. YouTube’da reklam yayınlamaya karar verdiğiniz zaman tek yapmanız gereken başvurunuzu yapmak veya bizimle iletişime geçmektir. Ekibimiz tüm süreçlerde size yardımcı olacaktır.

Youtube Reklamları ile Yeni Müşteriler Kazanın

Video reklamlar, kullanıcılarla benzersiz bir şekilde bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Onlara neler yaptığınızı, bunları nasıl yaptığınızı ve yapmayı neden sevdiğinizi gösterin. Video reklamlar aracılığıyla, web sitenize daha fazla kullanıcı çekin, marka bilinirliği oluşturun ve satışlarınızı artırın.

Doğru Müşterilere Doğru Zamanda Ulaşın

Mesajınızı, video reklamlarla doğru kişilere, doğru zamanda verin. Her işletmenin YouTube’da ulaşabileceği bir kitle mutlaka vardır.

pulvinar dapibus leo.

YOUTUBE REKLAMLARI İLE İŞLETMENİZ İÇİN ÖNEMLİ OLAN KULLANICILARI HEDEFLEYİN

Her ay 1.5 milyar kullanıcının giriş yaptığı YouTube’da, potansiyel müşterilerinize ulaşmak için tek yapmanız gereken uzman ekibimizle iletişime geçmek.

YouTube reklamlarında kullanıcılar reklamlarınızı izlemediğinde herhangi bir ödeme söz konusu olmaz. Bu anlamda reklam verenler için avantajlıdır diyebiliriz. YouTube reklamlarında videonuzun 30 saniyesi izlendiğinde, tamamlayıcı bannera ya da kart ile etkileşime geçildiğinde ücretlendirilirsiniz.

ouTube reklamlarında ilk 5 saniye sonra kullanıcılar reklamları atlatabilir. Bunun için ücretlendirme söz konusu değildir.

Reklamlarda belli bir süre kavramı olmasa da videonuzun ilk 30 saniye izlendiğinde ücretlendirildiğinizi göz önüne alırsak 30 saniyeden uzun videolar ile yayın yapmanın ideal olacağını belirtebiliriz.

Yayınladığınız video reklamlarınız YouTube platformu dışında aynı zamanda Google Görüntülü Reklam Ağı’nda yer alan video iş ortağı siteler ve mobil uygulamalarda yer alan videolar içerisinde de kullanıcılara gösterilir.

ouTube reklamları için belli bir bütçe söz konusu değildir. Bu konuda dilediğiniz bütçe üzerinden reklamlarınızı yayınlatabilirsiniz.

Youtube’da yayınlanan reklamlar 70’de fazla ülke ve 60’tan fazla dilde kullanılmaya uygundur. 1 milyarın üzerinde kullanıcı sayısına sahip olan platform, dünya genelinde internet kullananların neredeyse tamamına ulaşmanıza imkan sağlar. Bu kitleyi göz önüne alırsak gerçekleştirebileceğiniz hedeflemeler şöyle sıralanabilir:

Demografi: Kitlenin yaş, cinsiyet ve ebeveynlik durumuna göre belirlenir.
Ayrıntılı Demografi: Üniversite öğrencileri, arabası olanlar gibi daha detaylı kitlelerdir. İlgi Alanları: Belirli konularla ya da hobilerle ilgilenen kullanıcılar için geçerlidir.
Önemli Olaylar: Evinden taşınanlar, üniversiteden mezun olanlar ya da evlilik gibi dönüm noktalarına göre sıralanır.
Pazardaki Kitleler: Bu kitle, sunduğunuz hizmet ve ürünün arayışında olan kullanıcılardan oluşur.
Remarketing: Web sitenizi daha önce ziyaret eden kullanıcılar için geliştirilmiştir.
Konu: Hedefiniz olan konu ile ilgili videoları izleyen kullanıcılardan oluşur.
Anahtar Kelime: Sizin belirlediğiniz anahtar kelimeler ile ilgilenen kullanıcılar için geliştirilmiştir.
Yerleşim: Bir web sitesinin ana sayfasının yanında YouTube bünyesinde yer alan belirli video ve kanallardan meydana gelir.

Sohbet
Whatsapp Destek
Merhaba size yardımcı olabilir miyiz?