""Yaptığımız işi seviyoruz ve başkalarının yapmayı sevdikleri işte başarılı olmalarına yardımcı olmayı da çok seviyoruz.""

Odak Medya bir firmanın internet üzerinde  ihtiyacı olan tüm hizmetleri  en profesyonel şekilde firmalara sunan dijital bir ajanstır. CEO

Geniş Çözüm Yelpazesi

Web sitesi ile başlayan tek sayfa tasarımlarının oluşturulmasından, web sayfasına ulaşacak kişilerin ne şekilde ulaşacağına yönelik söylemlerin, fikirlerin, kreatiflerin düşünülmesi ve bunların bannerlar dediğimiz reklam görselleri haline getirilmesi ,firmanın sosyal medyadaki bilinirliliğinin, varlığının sürdürülmesi , sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları Facebook, Twitter gibi Linkedin gibi mecralarda yapılan reklamların hedef kitleye en uygun şekilde ulaşması için organize edilmesi , Google Ads dediğimiz kelime reklamlarının JDM reklamlarının, YouTube reklamlarının organize edilmesi , medya satın almaları, büyük çaplı gazetelerde branding odaklı biraz daha markalaşmaya yönelik büyük satın almaların gerçekleştirilmesi gibi hizmetlerle firmalara destek vermekteyiz.

Güvenilir, Esnek ve İlgili

Bizi diğer ajanslardan veya rakiplerimizden ayıran en önemli unsurlar müşterimizin karşısında değil yanında olmamız, müşterimizin derdiyle dertlenmemizdir. Müşterilerimizin satış yapması bizim için gerçekten çok önemlidir. Çünkü biz müşterimizle bir aylık değil ömürlük çalışmak isteriz.Bir firmanın ürününü satabilmek için o firma gibi o firmada çalışan bir kişiymiş gibi düşünür ve onlarla ciddi bir bağ kurmaya özen gösteririz.. Biz bu bağı kurarak müşterilerimize satış yaptırıyoruz, onlara kazanç sağlıyoruz. Odak Medya sektörde güvenilir bir firma olarak tanınır.. Bu bizim için çok önemlidir. Her işin başı da sonu da güvendir. Güven yoksa bizim açımızdan hiçbir şey yok demektir.

İşinini Takip Eden

Biz performans odaklı da hizmet veren bir ajans olduğumuz için genelde yaptığımız reklamın sonucu bizi çok ilgilendirir . Ne kadar para harcadık ,reklam için ne kadar satış yaptık? Bunları analiz edip müşteriye sunduğumuz da onların gözlerindeki oluşan o pırıltı ve mutluluk onların daha önceden alamadıkları performansı aldıklarını bize ifade etmeleri bizi gerçek anlamda mutlu ediyor.Türkiye'nin dışında da Ortadoğu bölgesi olsun Azerbaycan olsun Rusya olsun daha ismini sayamadığım birçok bölgede birçok firmayla iş yapma imkanı buluyoruz, bulmaya devam ediyoruz. Dijital dünyada yolunuzu kaybetmek istemiyorsanız Odak Medya’nın size katacağı çok şey olduğunu düşünüyoruz.

Team

  • tir
Sohbet
Whatsapp Destek
Merhaba size yardımcı olabilir miyiz?